Değerli Katılımcılar;

Kongremizin internet sitesi arayüzünde ve kongre yönetim sistemimizde sizlerden gelen dönütlerle çeşitli iyileştirmeler gerçekleştirmekteyiz. Kongremize daha önceden kayıt olmuş katılımcılarımızın kullanıcı profillerindeki "Ünvan - E-posta - Kurum - Ülke - Hakemlik İsteği" gibi alanlarındaki bilgilerini kontrol ederek varsa eksik bilgilerini güncellemelerini rica ediyoruz. Ayrıca kongre yönetim sistemi üzerinden gelen e-postalar zaman zaman gereksiz (spam) klasörüne düşmesi nedeniyle katılımcılarımız duyurulardan ve bildiri durumlarındaki güncellemelerden haberdar olamamaktadırlar. Bu nedenle kongre e-posta adresimizi adres defterinize kayıt etmeniz ve kongremizden gelen epostayı "spam değil" olarak işaretlemeniz durumunda e-postalar herhangi bir sorun olmadan gelen kutunuza düşecektir.

Bir diğer önemli güncelleme ise bu yıldan itibaren kongremize geniş özet ile bildiriler kabul edilecektir. Ayrıca sisteme yüklenen bildirilerin hakemlik süreci hemen başlatılarak bildiri kabul durumları hakemlik sürecinin tamamlanması sonrası yazarlara bildirilecektir. Dileyen katılımcılarımız tam metinlerini sisteme yükleyebilirler. Sisteme yüklenen tam metinler kongre sonrası yayınlanacak olan Kongre Tam Metin Bildiriler Kitabında veya kongremize destek veren dergilerde (dergilerin hakemlik süreçlerinden olumlu geçenler) yayınlanacaktır.

Bildiri göndermiş olan katılımcılarımızın sisteme girerek bildirilerini kontrol ederek varsa bir eksiklik gerekli güncellemeleri yapmalarını rica ederiz.

Kazakistan'da görüşmek ümidiyle...